Deosdum Смола Божиќ Куќи,Божиќ Село Куќа Снег Село Мала Сцена Колекции Куќи Сетови, LED Светло До Зградата Прозрачна Фигурини Tabletop Украси Додатоци
Свеж

Deosdum Смола Божиќ Куќи,Божиќ Село Куќа Снег Село Мала Сцена Колекции Куќи Сетови, LED Светло До Зградата

DEN 246.96

Во продавницата

LED Прозрачна Куќа : LED куќа, лесен за ракување, снегот-приказ на куќата е многу убава, со што топлина.Издржливи : Уживајте во одбележувањето на празниците и украсете го вашиот дом со Божиќ куќа декорација која може да се пренесува со генерации.Навиваат за сите пријатели и семејството.Се создаде Убави спомени : Нека оваа зима украси го осветлуваат вашата домашна година по година, се соберат спомени, и секогаш ќе биде дел од вашето семејство традиција.Повод : Идеален за зимски лица, празници, свадби, дома или градина декорација, за да се подготви за претстојниот Божиќ или празник партии.Одличен Подарок : Ова прозрачна снег видите соба е Божиќ, роденден и Нова Година подароци за вашите деца или вашите пријатели.Големина : Д.

Карактеристики на производот

Поврзани производи