Sxaffayc Veggie Садот со Капак Бонбони Чаши Мозоци Овошје Фах Орев Чаши со 5 Пресек Тркалезна Пластика кои Служат Послужавник и се Исцеди Функција за Бар Страна, Домашна за
Свеж

Sxaffayc Veggie Садот со Капак Бонбони Чаши Мозоци Овошје Фах Орев Чаши со 5 Пресек Тркалезна Пластика кои

DEN 479.76

Во продавницата

Интимни Дизајн : круг поделени служат чаши вклучуваат 4 лак чинии, тркалезна чинија, и голем сад со капак.На лак сад е дизајниран со вода филтер дупки, кои може лесно нека вода на зеленчук или овошје проток надвор.Малата рачка на секој лак сад е наменета за да се извлече и го постави на пригоден начин.Капакот може да се спречи прашина.Материјал : чаши се направени од добри квалитетни PP материјал, многу големи и трајни.Капакот е изработен од добар квалитет PS материјал, транспарентни и видливи.Општи големина : круг поделени служат чаши мерка приближно 11.4 инч во дијаметар, и за 3,3 инчен во висина.Економски : Сите делови се независни и може да се одржи различни видови храна, што е погодно за додатоци на храна и сад чистење.Дизајнот со вода за филтрирање функција го прави производот суво и влажно.Тоа може да се одржи на сите видови на лешници, бисквити, бонбони, и др, како и сите видови на овошје и зеленчук, итн.Добар помошник во семејниот живот.Широк Апликации : круг поделен на издржување на чинии се совршени за дома, угостители, канцеларија партии, банкет капацитети, како и сите други внатрешна/надворешна настани.Овие коцки се одлични за забавни семејството и пријателите на се-средби.

Карактеристики на производот

Поврзани производи