Комерцијални Bargains Електрични Тешки-Должност Нерѓосувачки Челик Плукаат Автоматско Скара Мотор за Свинско, Пилешко, Турција, Јагнешко, и Повеќе (30 Watt - До 125lbs)
Свеж

Комерцијални Bargains Електрични Тешки-Должност Нерѓосувачки Челик Плукаат Автоматско Скара Мотор за Свинско,

DEN 2879.76

Во продавницата

Брзина на 4 ВРТЕЖИ во минута.Моќност на 30 Watts.Совршен за сопствени плукаат roasters или надградба на тековната плукаат мотор. 100% високо квалитетен не ' рѓосувачки челик тело.Може поддршка до 125lbs ако избалансирани правилно.Големина : 30 Вати (До 125lbs).

Карактеристики на производот

Поврзани производи