OwlGift Самостојна Модерна Салфетка Носителот w/Сребрена Метален Лист & Црна Дрвени База Дизајн, Tabletop Ткиво Фармацевт, Салфетка Складирање Организатор
Свеж

OwlGift Самостојна Модерна Салфетка Носителот w/Сребрена Метален Лист & Црна Дрвени База Дизајн, Tabletop Ткиво

DEN 2162.40

Во продавницата

-Модерна метал сребро лист дизајн салфетка носителот со црна дрвена основа. -Идеален за одржување стандардна големина на хартија салфетки. -Совршени за украсување вашата кујна контра-топ или трпезарија tabletop. -Минимална Собранието Е Потребно. (Ве молиме да се Зацврсти Орев и потоа се Зацврсти на Завртки). -Приближни Димензии (во инчи) : 5 W X 6 H X 5 Г. Боја : Црна / Сребрена.

Карактеристики на производот

Поврзани производи