Бора 12 Паралелно се Стега, Машини за Менгеме со Рок-Цврст, Дури и Притисок | 571112
Свеж

Бора 12 Паралелно се Стега, Машини за Менгеме со Рок-Цврст, Дури и Притисок | 571112

DEN 936.00

Во продавницата

Силна и стабилна – 3. 5-Инчен широк поместена вилица обезбедува постојана, дури и притисок без оштетување на материјални и вилицата останува во место кога ликвидација Стегачот.Совршен притисок - не е премногу лабава, не е премногу тесна, само право со 1, 100lbs (500 килограми) на стегање притисок.Повеќе големини - На Бора паралелно вилица Менгеме е во право за било кој проект, се достапни во должини : 12", 24", 31", 40" и 50".Доверливи Бора Квалитет - Бора знае колку е важно рок-цврсто стегање е да woodworkers и со цел овој производ врз основа на крајниот корисник Повратни информации.Искористен простор : 13 инчи.

Карактеристики на производот

Поврзани производи