GINMIC Мини Торба Sealer,2 Во 1 Топлина Sealer & Машина,Рачни Торба Топлина Вакуум Sealer, Храна Заштитник , се Користат За Затворање на Пластични Кеси За Чување Закуски Прено
Свеж

GINMIC Мини Торба Sealer,2 Во 1 Топлина Sealer & Машина,Рачни Торба Топлина Вакуум Sealer, Храна Заштитник

DEN 287.76

Во продавницата

GINMIC мини запечатување и машина за сечење усвојува двојна намена дизајн, сè е побезбедно и поудобно (сечилото е скриени над капакот, само излизгајте го копчето).Не запечати премногу брзо или премногу бавен за да се избегне лабава запечатување или горат преку торба. 1 мини торба топлина запечатување машина, 1 упатството, и 1 практика торба.Големината е 3 X1.8 инчи, тежината е 2.3 унци, и батерија тип : 2*AA алкални батерии (*Овој производ не содржи батерии).Специјален потсетник : ве Молиме прочитајте ги инструкциите и видеа внимателно пред да го користите да ви помогне да работат правилно.Ве молиме да го прочитате упатството и видео внимателно пред употреба.Овој производ не е погодна за пластични заврши, cellophane чанти, итн.Овој пренослив запечатување машина е мал во големина и лесно да се носат, погоден за кујна, кампување, патување, и др.На GINMIC мини торба запечатување машина може да се печат и намалување на перница за да ви помогне продавница рецидив храна, закуски и храна за миленичиња.Погоден за PP, PE, PVC кеси, како што се компир чип кеси, вакуум-запечатени ќеси, итн. (Специјален потсетник : Не направи напредок премногу брзо или премногу бавно за време на работата, така што нема да се печат торба цврсто или горат преку торба.Ова е многу добар почеток патување алатка.Ве молиме да се види работата видео и упатство пред користење.На рачен храна заштитник е многу лесен за употреба, туку треба да го прочитате упатството и да работат правилно.Kraft хартиени кеси и чист алуминиум и кеси.Да ви помогне да работат правилно).Ако имате било какви прашања или незадоволство со мини торба запечатување машина, ве молиме контактирајте со нас пред коментар, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот веднаш во рок од 24 часа.

Карактеристики на производот

Поврзани производи