Хартија Колега 1738796 Comfortmate Ултра Молив Стартер Сет, Ast Brl; 0.7 мм, Уп
Свеж

Хартија Колега 1738796 Comfortmate Ултра Молив Стартер Сет, Ast Brl; 0.7 мм, Уп

DEN 417.36

Во продавницата

Се продаваат како 2/Set.Лесно да се контролира со hourglass барел.Refillable доведе и гумичка.Одлична алтернатива за дрвени моливи. 0.7 мм среден доведе карактеристики врзани пауза отпорни на квалитет кој обезбедува непречено пишување.Удобен џеб или лаптоп клип.Оваа механички молив стартер сет вклучува молив дека карактеристики специјално дизајнирани мек зафат, кој овозможува удобно пишување.Елегантни hourglass барел е стилски и лесно да се контролира.Refillable доведе го продолжува молив живот.Одлична алтернатива за дрвени моливи.Механизам : Механичка; Молив Тип : Механичка; Доведе Боја(s) : Црна; Стисок Тип : Contoured Гума.

Карактеристики на производот

Поврзани производи