Wowkk Самостојна Када Тапа Када Додатен Масло Протри Бронза Кат Планината Бања Чешми Месинг Еден Справи со Рака Туш
Свеж

Wowkk Самостојна Када Тапа Када Додатен Масло Протри Бронза Кат Планината Бања Чешми Месинг Еден Справи со

DEN 7919.76

Во продавницата

Waterlines : 1/2" жешка Посебни црева големина може да го прилагодите како што се бара, ве молиме контактирајте со нас.Стабилна База Дизајн : Вклучува Tripod Заградата и Завртки(3pcs) да се утврдат славина на подот.Дувачкиот материјал и Масло Протри Бронза заврши за трајност и сигурност.Sedal Керамички Кертриџ и Neoperl Aerator за непречено и долготрајна работа.Мултифункционален : 360 степени Вртливата Spout, Рака Туш со 59.06"(150cm) туш црево.Вентил Тип : Sedal Керамички Кертриџ.Проток : Макс 6 GPM(Када Spout); 2.5 GPM(Рачен Туш).Топла s совршено интегрирани со главниот тапа. 360 степени Вртливата Spout ви овозможува да се прилагоди на позицијата на spout според сопствените навики.Bubbler Spout Дизајн, тоа е модерен и убава со тапа совршен земјата унија е органска целина. 360 степени Pivoting Рака Туш, совршена за целото тело туш или чистење на кадата. 59 инчи висок квалитет, од нерѓосувачки челик туш црево, трајни, отпорни на корозија и лесно да се инсталира.Sedal Керамички Кертриџ за мазна, долготрајна работа и подобар проток на вода.Тоа се исполнува на 55 Gal када за 10 минути во 60psi.Tripod заградата носи предност на стабилноста на триаголник да бидете сигурни дека славина е во стабилна состојба.На славина е лесно да се инсталира, сите монтирање делови се вклучени во пакет, и груб во дел не е потребно за нашите славина да биде инсталиран. 1/2" жешка 2.5 GPM(Рачен Туш)Топли и Ладни Waterlines : 1/2" Цревото Конекција(3/8" црева можат да се прилагоди е потребно)Страна Туш : Месинг Туш Црево : Нерѓосувачки Steel Dimensions Overall Висина : 35.04" (89cm) Spout Висина : 33.86" (86cm) Spout се Постигне : 8.66" (22cm).

Карактеристики на производот

Поврзани производи