Про-Лек Inshore Солена Вода Супер Гел, 8 Унца
Свеж

Про-Лек Inshore Солена Вода Супер Гел, 8 Унца

DEN 516.72

Во продавницата

Изработени од 100 проценти вистинска мамка.Зајакната со УВ флеш.Се одликува со амино киселини.Залак стимуланси додаде.Одлично за сите вештачки мамки.Убиец мешавина од само за сè inshore видови се хранат.Сардината, сардини, mullet, menhaden, ракчиња, лигњи и дух ракчиња направи овој гел неодолива за повеќето видови.Работи одлично на мами, плус мека пластика, и да пливаат мамки.

Карактеристики на производот

Поврзани производи