2FT LED Светло Тела, 14W 1680LM Висока Светла Под Контра Светло Тела, 6500K Кул Бело Комунални LED Продавница Светлина со ON/Off Прекинувач Кабелот за Напојување за Кујна, Гаража, ?
Свеж

2FT LED Светло Тела, 14W 1680LM Висока Светла Под Контра Светло Тела, 6500K Кул Бело Комунални LED Продавница

DEN 616.80

Во продавницата

✔ ЧИПОВИ - ДВОЕН РЕД притисни светлина во клипови; поврзете се со напојување).Може да поврзете до 10 цевка светла заедно со лесна конектори или конектор кабли.Сите додатоци се исполнат вашата инсталација е потребно. ✔ ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ - 3 години гаранција неограничено, ги купите овие led комунални продавница тела со доверба што можете да добиете брза замена или рефундирање за било кој квалитет на проблемот. ✔ ШИРОК СПЕКТАР НА ПРИМЕНА-Тоа е широко се користат во многу placesshops, работилници, гаражи, простории за складирање, кабинети, канцеларии и др.

Карактеристики на производот

Поврзани производи