OhGeni Бебе Портата за Скалите, Екстра Широк 37.8-Инчен Мрежа Куче Портата за Вратите Ходникот, Притисок Монтирани Лесна Прошетка Низ Безбедност Дете Портата за Деца Де?
Свеж

OhGeni Бебе Портата за Скалите, Екстра Широк 37.8-Инчен Мрежа Куче Портата за Вратите Ходникот, Притисок Монтирани

DEN 1535.76

Во продавницата

8" широк за да се направи полесно да се покријат поголем вратите, отворања, и пристапни точки.Притисок-Монтирани Портата Дизајн – Не треба да се вежба дупки или планината хардвер со Oh Geni бебе гејтс за кучиња или деца.Двојно Брави за Деца Безбедност – Деца да се добие малку лукав моментот тие да почне да се движи наоколу, што значи дека тие се постојано грабање и tugging на бебето гејтс со врати.Печати на враќање превозот етикета.

Карактеристики на производот

Поврзани производи