Наполеон Скари 69231 Комерцијални Скара Комплет за 405/450/485/495/500,од не ' Рѓосувачки Челик
Свеж

Наполеон Скари 69231 Комерцијални Скара Комплет за 405/450/485/495/500,од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 4655.76

Во продавницата

Нашата галантерија ви обезбеди со essentials да се создаде вкусни јадења на скара за храна и тогаш некој да се подобрат вашите готвење арсенал со широк спектар на креативни додатоци за да се прошири вашиот кулинарски хоризонти.Противтежа собранието за да се обезбеди непречено и балансирана ротација на оброци.Делови се направени од храна одделение од нерѓосувачки челик за да се обезбеди долговечност и издржливост, што ги прави лесни за чистење.Скара предници се машина за миење садови безбедно.Комплет содржи : 1 комерцијални одделение скара мотор, 1 XL храна одделение, од нерѓосувачки челик, хексагонална скара плукаат род, 4 големи, од не ' рѓосувачки челик скара предници, 1 нерѓосувачки челик контра биланс на собранието, 1 нерѓосувачки челик запре черупка, 1 Т-се справи.Големите комерцијални одделение од нерѓосувачки челик хексагонална плукаат прачка со комерцијални одделение моторни се нагоре за секоја задача ќе се фрли во нив.Умен, мултифункционални и лесен за одржување, секоја кујна придобивките од прилог на Наполеон скара додаток.Се вклопува други BBQ скари до 31 во (78 см) во ширина.Големите комерцијални одделение од нерѓосувачки челик хексагонална плукаат прачка со комерцијален мотор има и се врти до 25 кг (11kgr) на храната.Нерѓосувачки челик четири prong месо предници држете го вашиот храна во место, со лесен за користење палецот завртки.Употреба на Наполеон Комерцијални Одделение Скара Комплет за Големи Скара Скари да се произведе ресторан квалитет оброци право во свој задниот двор.Одговара на Престиж ПРО 500, LEX 485 Серија, и за Престиж 500 BBQ Скари.Овој лесен за употреба скара скара додаток одговара на скара скара капи до 31 инчи (78.4 prong комерцијални месо предници држете го вашиот храна во место, со лесен за користење палецот завртки.

Карактеристики на производот

Поврзани производи