SheIn Жените Солидна Shirred Висока Половината Слоевит Кавга Полите Разгореа Мини Здолниште
Свеж

SheIn Жените Солидна Shirred Висока Половината Слоевит Кавга Полите Разгореа Мини Здолниште

DEN 431.76

Во продавницата

Секси и слатка стил покажува вашиот единствен личен шарм и произведува опремени визуелен ефект.Полна боја, shirred детали, кавга полите, нивоа слој; Слатка и секси стил покажува вашиот единствен личен шарм и произведува елегантен визуелен ефект.Вратоврска затворање.Совршен за двете затворен секојдневно носење и активности на отворено како партија, на плажа, во клубот, празник, повик носат дома, итн.Исто така одличен подарок за мајка, сопруга, девојка, ќерка или пријател. L - Половината Големина : 28.Ве молиме проверете ја вашата мерки за да бидете сигурни дека на објектот се вклопува пред да нарачате.СТИЛСКИ И МОДЕРЕН.Совршен за да се спарите со кошули, блуза, елеци, култури блузи, итн.

Карактеристики на производот

Поврзани производи