Остри Готвач Нож Риболов турција пот & Мамка Нож Јапонски Готвач Нож Boning Нож за Месо Секира за Кујна или Кампување
Свеж

Остри Готвач Нож Риболов турција пот & Мамка Нож Јапонски Готвач Нож Boning Нож за Месо Секира за Кујна или

DEN 815.76

Во продавницата

Остри и Издржливи Сечилото полна-танг 7 CR17 MOV boning нож има одлична сила, edge задржување и отпорност на корозија за траен издржливост.Издржливи и остар нож ви дава голема впечатлива сила и длабоко.Ергономски дизајн кујната алатка е изграден со удобен и текстура зафат дрвена рачка дизајниран со ергономија во предвид за најсилните зафат.Криви дрва се справи со е удобен и лесен за држење.Кривата се справи со, која е различна од општа готвач нож заварување се справи, ќе не растури по долгорочна употреба.Отворено Избор, Лесно Носење отворено готвач нож доаѓа со заштитна кожа обвивка, snap-копче за затворање и кука и јамка сврзувачки елементи scabbard заштита на ножеви за дополнителна безбедност.Отворено нож појас јамка за лесно да го прикачите на вашиот појас, држете се на дофат на вашите прсти кога е потребно.Мулти-цел Нож - Ова готвач нож може да се користи за различни работни места во вашиот секојдневен живот.Совршен за кујна задача и активности на отворено како што бифтек или сечење месо, риба турција пот, кампување, планинарење, DIY дома.Гаранција, Ние се осигура дека нашите boning нож ќе ги задоволи вашите очекувања.Ние исто така, обезбеди 12-месечна гаранција за квалитет на прашања поврзани, 30 ден парите назад гаранција за било која причина и пријателски услуги на клиентите.Совршен за собирање и исто така одличен подарок за вашите семејството, пријател или себе си.

Карактеристики на производот

Поврзани производи