Bloch Девојки А-линија
Свеж

Bloch Девојки А-линија

DEN 488.88

Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Класичен Cut - Ова девојче е туту се сече и во облик на само како tutus носи со возрасни жени, па таа ќе се вклопуваат во право што се однесува на изгледот оди.Удобно Памук - од 60% од овој туту е направен од високо-квалитет памук, така што се случува да се чувствувам одлично против неа кожата и го одржува нејзиниот многу удобно кога се учат како да танцуваат. 40% Најлон - Настрана од тоа да биде многу удобно, ова туту е, исто така, всушност, неверојатно силен, со мешавина од 40% најлон создавање здолниште кои може да се тепа и да се одржи.Одлична Цена - Bloch е Hurley Туту е еден од најдобрите цени на опции ви се случува да се најде за девојчето е tutus на пазарот денес.Мулти Боја - може да го дофати оваа мала туту за неа во асортиман на бои, кој розова, бела и црна.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи