Mook Ткаенини САД ЛП Малолетничка Водат Блокирам Поврзана Отпечатоци Фокс Дрво, Платно, Сива/Портокал
Свеж

Mook Ткаенини САД ЛП Малолетничка Водат Блокирам Поврзана Отпечатоци Фокс Дрво, Платно, Сива/Портокал

DEN 383.76

Во продавницата

Овој сестран блокирам поврзана ткаенина карактеристики мека рака и 20% рашири низ жито.Тоа е совршен за создавање поврзана фустани, здолништа потешки блузи деца и бебе облека и повеќе. 60" широк.Ткаенина се продава од дворот и се сечат за да цел.На пример, цел на 1 дворот (Количина=1) е 60" x 36".Цел на 3 метри (Количина=3) е 60" x 108". 100% Памук.Медиум/тешка категорија (268-335 GSM).Инструкции За Перење : Машина За Миење/Собори Сува Ниска.Овој сестран блокирам поврзана ткаенина карактеристики мека рака и 20% рашири низ жито.Тоа е совршен за создавање поврзана фустани, здолништа потешки блузи деца и бебе облека и повеќе.

Карактеристики на производот

Поврзани производи