Флеш Мебел Самоубиец Браун Класичен Извршен Вртливата Канцеларија Стол со Оружје & Самоубиец Јакна Браун Луксузен Конференција Стол со Акцент Нокти Трим
Свеж

Флеш Мебел Самоубиец Браун Класичен Извршен Вртливата Канцеларија Стол со Оружје & Самоубиец Јакна Браун Луксузен

DEN 9361.44

Во продавницата

Производ 1 : Традиционалните Канцеларија Стол.Производ 1 : Селски Браун Ултра-Велур Тепих.Производ 1 : Висок Назад Дизајн; Тежина Капацитет : 250 килограми.Производ 1 : Копчето Tufted Назад.Производот 2 : Капетан е Стол.Производот 2 : Традиционален Стил.Производот 2 : Самоубиец Јакна Браун Микрофибер Тепих.Производот 2 : Отворени Врати Дизајн.Флеш Мебел Самоубиец Браун Класичен Извршен Вртливата Канцеларија Стол со Arms This луксузен традиционалните стол е достапна во Браун Велур тепих.Стол лесно swivels 360 степени за да се добие максимална употреба на вашиот workspace без вирус.Пневматски прилагодување на лост ќе ви овозможи лесно да се прилагоди на седиштето на вашата посакувана висина.Рацете се украсени во класичен месинг средување на ноктите.Ергономски дизајниран за здрав начин на работа на оваа столица, ќе ви обезбеди со доволно удобност, во канцеларијата или дома.Флеш Мебел Самоубиец Јакна Браун Луксузен Конференција Стол со Акцент на Ноктите Trim This домот прием/конференција стол карактеристики тапациран грб, а contoured назад, цврсти дрвени предмети махагони рамка, и индивидуални месинг помине главата кроење.Овој стол ќе се надополнуваат прием области, библиотеки или вашата канцеларија како гостин стол.

Карактеристики на производот

Поврзани производи