Туш Caddy, Туш Организатор со Куките на 304 Нерѓосувачки Туш Полица Туш Полиците со Лепило Не Дупчење,Ѕид Монтирани RustproofLILBEYRTY Складирање Решетката за Туш Кујна Бања Ор?
Свеж

Туш Caddy, Туш Организатор со Куките на 304 Нерѓосувачки Туш Полица Туш Полиците со Лепило Не Дупчење,Ѕид Монтирани

DEN 719.76

Во продавницата

Ние се вклучени резервни силно лепило.【Персоналните Комбинација】ќе добие две високо-квалитетни бања полиците, Четири силни лепила(Вклучувајќи резервни силно лепило), еден сапун носителот и Шест куки. 【Најдобар Дизајн】Туш организатор употреба на туш caddy да се направи најмногу од вашиот простор и да ја задржите вашата бања чиста и уредна.Љубезно ве молиме бидете советувани дека : 1.3 cm)Како да го користите : 1. Откине назад филм на лепило, стап лепило во област која е исчистени.

Карактеристики на производот

Поврзани производи