TuningPros DSV-244i компатибилен со 2003-2009 Hummer H2 Покрив) Moonroof Врвот Правец на Deflector Стакло Дебелина 1.4 mm 1080mm 42.5 Темен Чад го Поставите на 1
Свеж

TuningPros DSV-244i компатибилен со 2003-2009 Hummer H2 Покрив) Moonroof Врвот Правец на Deflector Стакло Дебелина

DEN 798.00

Во продавницата

Направи со засилен arylic во темна боја на чад.Намалување на ветрот, бучава и задржи облачно надвор. 100% боја исчезнат отпорни гаранција; Лесно не-вежба апликација; Директен лента за дизајн, инсталација само зема минути.Инсталација со вклучени одобрени лента; Само чисти и се применуваат; Фотографии е прикажано вистинскиот објект.Покрив) Должина е 1080mm 42.5" Долго.Ве молиме Мерка вашиот автомобил покрив)/месечината покривот и се остава 1" инчи (25.4 mm) простор на секоја Страна(лево и десно) на покрив)/месечината покрив за правилно fitment; Овој дел се вклопуваат на : 2003-2009 Hummer H2 Само.Се изгради од висок квалитет arylic во темно smole боја.Овој Покрив)/ Месечината покривот стакло обезбеди долготрајна издржливост и тоа може да помогне во намалување на ветер, бучава и задржи облачно надвор.Тоа е директен лента на дизајн.Нема сечење ниту дупчење потребни за инсталација.Спецификации и Карактеристики : 1) Направи wuth Arylic во Темен Чад Color2) 100% Сосема New3) да се Намали Ветер, Бучава и Задржи Облачно Out4) Лента За Инсталација.Трае само неколку минути!5) Не Сечење, Без Дупчење за Installtion Fit Следниве Направи/Година/Модел : Да/ Година : Hummer H2 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 Model : Авантура, База, Луксузни, Посебно Издание (Во-Канал Стакло.Сите 4 Вратата Модел.) Answer : ___________________________ Note : Покрив) Должина е 1080mm 42.5" Долго.Ве молиме Мерка вашиот автомобил покрив)/месечината покривот и се остава 1" инчи (25.4 mm) простор на секоја Страна(лево и десно) на покрив)/месечината покрив за правилно fitment.

Карактеристики на производот

Поврзани производи