MOLEX 42816-0312-Приклучок за Домување, Мини-Одговара Sr. 42816, Receptacle, 3 Позиции, 10 мм, 42815 Crimp Терминал (Пакување од 50) (42816-0312)
Свеж

MOLEX 42816-0312-Приклучок за Домување, Мини-Одговара Sr. 42816, Receptacle, 3 Позиции, 10 мм, 42815 Crimp

DEN 4500.00

Во продавницата

Палета На Производи : Мини-Одговара Sr. 42816. Пол : Receptacle (Прикажи Поврзани Конектори).Нема.на Позиции : 3 Positions.Теренот Проред : 10мм.За Користење Со : 42815 Crimp Терминал.Спецификација за производ : Палета на производи : Мини-Одговара Sr. 42816 Gender : Receptacle (Прикажи Поврзани Конектори)Бр.на Позиции : 3 Positions Pitch Проред : 10mm For Употреба Со : 42815 Crimp Терминал.

Карактеристики на производот

Поврзани производи