Yuracan Прашка Торба Свитлива Прашка Ранец Рамо Патување Пешачење Градите Пакет Крстот Тело Кеси За Жени Мажи Едноставно Mordern
Свеж

Yuracan Прашка Торба Свитлива Прашка Ранец Рамо Патување Пешачење Градите Пакет Крстот Тело Кеси За Жени Мажи

DEN 359.76

Во продавницата

Големина : 8.Лесно Складирање : Телото Е Лесен И Количка.Дизајнот На Овој Ранец Е Многу Практичен И Овозможува Добра Услуга За Нашите Клиенти Во Текот На Работата Или Пешачење Патувања.Можете Да Се Префрлите Лево И Десно Во Зависност Од Вашите Сопствени Преференции За Да Го Забави Користење На Истиот Рамо За Долго Време.Мулти-Цел Свитлива Backpack This Ранец Има Минималистички Дизајн И Лесно Може Да Се Здипли Во Дланката-Со Големина На Кутија, Поставени Насекаде И Ќе Не Однесе До Space There Се Две D Токи На Левата И Десната Страна На Грбот., И Мал Три-Димензионални Џеб Во Внатрешноста Може Да Се Сместат Вредности Како Што Се Мобилен Телефон Паричници Или Продавница Целиот Градите Кога Не Е Во Употреба Торба Со Zippered Џеб Од Надвор.Главната Патент Џеб Лесно Може Да Се Стави Ipad Mini, Книги, Некои Облека И Лични Материјали, Итн.На Крај, Ви Посакувам На Повеќето Задоволително Ранец, Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Се Чувствуваат Слободни Да Не Контактирате За Да Ги Реши.Ултра-Светлина И Ултра-Меки Материјали Дизајн Го Прави Овој Ранец Повеќе Погоден За Носење Околу Отколку Гломазна Ранци.

Карактеристики на производот

Поврзани производи