MWQBTEE Водопад Пејсажот Возрасни Унисекс Slouchy Поврзана Шапка Секојдневен Унисекс Мода Топло Црна Шапка
Свеж

MWQBTEE Водопад Пејсажот Возрасни Унисекс Slouchy Поврзана Шапка Секојдневен Унисекс Мода Топло Црна Шапка

DEN 2047.20

Во продавницата

Високо-Квалитетни Материјали : Унисекс Slouchy Водопад Пејсажот Поврзана Шапка Тоа Се Прави На Единствен Ткаенина И Меки И Удобни За Допир.Натпревар И Со Вашата Гардероба.Големина : Една Големина Одговара На Сите,Hight : 11 Inchs,Ширина : 10.Ткаенината Да Е Нежна За Кожата, Дише И Сува.

Карактеристики на производот

Поврзани производи