GLAMBUX (Harlequin Провери) Полу Излечи Гел лак за Полнење 33 Парчиња 22 Основни 11 Оркестарот, Грб Само Гел на Ноктите, Помине Уметност Шема
Свеж

GLAMBUX (Harlequin Провери) Полу Излечи Гел лак за Полнење 33 Парчиња 22 Основни 11 Оркестарот, Грб Само Гел

DEN 788.40

Во продавницата

Размена на искуства и се враќа, не се дозволени по употребата.Monochromatic бои, како што сива и црна се јасно потенцирана со црвена и зелена, и индивидуалноста е додадено со мала црна точка метални делови кои не се издвоите.Мерки на претпазливост 01. Чувајте го производот во засенчени место меѓу 20 целзиусови степени и 30 целзиусови степени. База Совет : 22 компјутери 04.Патентирана делови грб технологија . Кога се изложени на ултравиолетова (сончева светлина), состојките на производот зацврстуваат, што го прави невозможно да се користат.Складирање метод 01. Мини Нокти Датотека.Art_011 (Harlequin Провери) Harlequin, новата икона на superheroes A уникатна интерпретација на Harlequin, новата икона на женското суперхерои.Можете да завршат високо-квалитетни гел ноктите дома, како, ако ги доби од ноктите продавница.Понекогаш со прекрасни партија ноктите, Како камелеон кој се менува со еден сет!.Таа има своја технологија да се стави повеќе сјајна делови, па лесно можете да уживате накит стил, кој бара сензибилитетот на ноктите уметник. Ако температурата е ниска, производот може да се зацврстуваат привремено, но ако температурата е загреани, тоа може да се користи повторно се враќаат во својата првобитна состојба. Кога користите УВ ламба, да се биде внимателен дека производот може да се зацврстуваат ако неискористени делови грб гел е изложена на УВ светлост на светилка.Рамнотежа за еден софистициран стил Понекогаш со едноставни дневни ноктите ~.Најдобра комбинација на дизајнери и стилисти, како и совети кои му овозможуваат на повеќето софистициран стил.

Карактеристики на производот

Поврзани производи