ProCase Galaxy Note 8 Паричникот Случај, Флип Потпирачот Случај со Картичка Слотови Огледало Wristlet, Виткање Стојат Заштитна Маска за Галакси Note8 2017 –Пинк
Свеж

ProCase Galaxy Note 8 Паричникот Случај, Флип Потпирачот Случај со Картичка Слотови Огледало Wristlet, Виткање

DEN 335.76

Во продавницата

Квалитетот флип случај, елегантен дизајн за Samsung Galaxy Note 8 САМО, не е компатибилна со други уреди.Премиум состав кожа екстериерот и ентериерот нудат одлична заштита од секојдневна употреба.Целосен пристап до сите функции (Камери, Звучници, Пристаништа и Копчиња); Магнетни затворање обезбеди случај; Вграден во потпирачот со повеќе агли на гледање.Три вграден картичка слотови и една страна џеб за вашите пари и картички; плус огледало функција на располагање.Стилски уште функционални : убава боја conbinations; страна wristlet рака, го прави лесно да ги носите.Премиум состав кожа надворешноста и мазна внатрешност нудат одлична заштита за вашиот i Phone.Нема повеќе да се грижиш нечистотија, гребење и удари.Монтажни рака wristlet рака им овозможува носење околу вашиот телефон сам или ставање во вашиот џеб.Три вграден картичка слотови и една страна џеб се наменети за олеснување на вашата работа.Можете да го однесете вашиот телефон заедно со етерични картички и готовина без сметководствена паричник.Плус изградена-во огледало ви овозможува да се провери вашиот изглед за важни моменти.Pro Case Паричникот Случај е наменета исклучиво за Samsung Галакси Забелешка 8 (не е компатибилна со други уреди).Сите околу заштита е обезбедена од страна на нашите врвот класа дизајн и висок квалитет на изработка.Повеќе функции се достапни во еден случај, поедноставување на вашиот живот.Премиум состав кожа и bicolor дизајн донесе нежен и класичен изглед.Стилски уште функционални, совршен за вашата секојдневна употреба.Со Pro Case Паричникот Случај, лесен и модерен животен стил е на дофат.

Карактеристики на производот

Поврзани производи