QYSM Телескопски Туш Завеса Род, Телескопски Стап, Завеса Род, Облека Сушење Род, Туш Завеса Железнички, Облека Сушење Род Без Дупчење (Големина : 100cm)
Свеж

QYSM Телескопски Туш Завеса Род, Телескопски Стап, Завеса Род, Облека Сушење Род, Туш Завеса Железнички, Облека

DEN 5390.16

Во продавницата

На големи гумени вшмукување чаша има силна вшмукување моќ и не ќе може да туш рачката се лизга надвор.Туш род е исто така многу погодни за сушење на облека и виси завесите во собата без уривање. Мониторот не е калибриран, и бојата на објектот што е прикажано во слика може да биде малку различен од вистинскиот производ.Нерѓосувачки челик туш завеса род е мазна и сјајна.Нерѓосувачки челик прачки може да се користи во различни места во домот, како што се бањи, кујни, спални соби, балкони, итн.Нерѓосувачки челик, никогаш не рѓа, водоотпорни, лесно да се чисти, силна.Тоа исто така може да се DIY во нешто што сакате.Телескопски туш завеса род, телескопски стап, завеса род, облека сушење род, туш завеса железнички, облека сушење rod Stainless челик, никогаш не рѓа, водоотпорни, лесно да се чисти, силна.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Големина б : 75-95cm (30-37 инчи) дијаметар (35-51 инчи)1.Без алатки, можете да инсталирате во неколку минути.Тоа е лесно да се чисти и анти- ' рѓа. [Погодно монтажа и демонтажа]-Не дупчење, нема штета да се ѕидови, врати и прозорци.Ви благодариме за вашето разбирање.Туш завеса прачка лесно може да се инсталира без дупчење дупки, и напнатост завеса прачка лесно може да се прошири или договор со ротирачки тензија завеса род.На големи гумени вшмукување чаша има силна вшмукување моќ и не ќе може да туш рачката се лизга надвор.

Карактеристики на производот

Поврзани производи