180% Густина Headband Перики За Црни Жени Човечка Коса Директно 18 Инчен Природни Headband Перика Човечка Коса Директно 10A Glueless Човековите Права Коса, Перики Со Headband Никој Чип?
Свеж

180% Густина Headband Перики За Црни Жени Човечка Коса Директно 18 Инчен Природни Headband Перика Човечка Коса

DEN 1799.76

Во продавницата

Headband Перика : Директно Headband Човечка Коса Перика 180% Густина е Направен од Висок Квалитет На 9 A+ Одделение Директно Човечка Коса,100% Необработени Бразилецот Човечка Коса, Softt треба вештини.Народи мислења на headband перика : .Погоден за луѓето кои не знаат како да се постават lace Love едноставноста на headband wig At на возраст кога моите пациенти е многу кратко, ова е мој тип на speed The помалку морам да поминуваат на коса салон, повеќе храна можам да јадам без разлика Дали тоа е датум ноќ или сум надвор работи errands, моето првично време е минимално со headband перика.MYLOCKME Коса е многу мазна и свиленкаста.Тоа е 100% човечка коса перика, тоа може да се поврзе со вашата коса природно поради тоа што има многу минимален метежот и пролевање.Ќе добиете многу луксузен, косата модерен изглед.MYLOCKME Headband Перика Може да Направите Различни Фризури, Висока конска опашка, Висока Бухти Или Други Видови На Стилови.Можете Исто Така Ќе Носат Други Бои/Обрасци Headband Да Се Скрие Оригинални Црно Headband Според Вашиот Личен Вкус.

Карактеристики на производот

Поврзани производи