Linzhou Случај за Oppo Рено 7 Pro Кожен Паричник Флип Заштитни Случај Магнетни Застане на Функцијата Мобилен Телефон Случај за Oppo Рено 7 Pro Браун
Свеж

Linzhou Случај за Oppo Рено 7 Pro Кожен Паричник Флип Заштитни Случај Магнетни Застане на Функцијата Мобилен

DEN 301.92

Во продавницата

Совршена заштита : мобилен телефон случај за Oppo Рено 7 Pro е направен од faux кожа, која го заштитува вашиот телефон во сите правци и се спречува оштетување на мобилен телефон од судири.Модерен паричник – содржи картичка слотови и паричник.Тоа може да се користи за извршување банкарски картички и мал износ на пари.Мобилниот телефон случај е поврзан со магнетни затворање.Тоа може да биде лесно да се отвори за време на употребата, што е удобен и сигурен.Носител на функција : со стабилна поддршка функција, тоа е погоден за гледање филмови или видео разговор во слободното време.Практична настава : благодарение на прецизниот дизајн, лесен пристап до напојување, волумен и сите пристаништа, копчиња и функции кои ви даваат пријатно искуство.Customer service : Ако имате било какви проблеми по купувањето на производот, ве молиме ги споделите со нас преку е-маил и ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.Linzhou.Погоден за OPPO Рено 7 Pro флип тип заштитни случај.Шевовите усвојување на таписерии и убава форма.Телефонот случај е пораби на врвот и се наредени со мека faux кожа.Обрнете посебно внимание за чистење на зглобовите, cutouts, мекост и плоштадите за време на обработката.Овие се види случаи се направени од високо квалитетна кожа, материјал е силен и издржлив и може да се користи за долго време.Школка дизајн со парични средства и кредитна картичка во држачот ви овозможува да се одржи на банкарска картичка и мобилен телефон за да го направат вашиот живот полесно.Мулти-агол на зумирање екран функција, лесно да се види филмови, читајте информации, видео разговор, итн.Посебни магнетно копче дизајн е повеќе елегантен и префинет.Пакување : OPPO Рено 7 Pro кожна торба.

Карактеристики на производот

Поврзани производи