Yyzblhh Натопи Стојат Станица, Тешки Прилагодлива Висина на Горниот дел од Телото Опрема за Домашна Теретана за Tricep Сосови, се Повлече-up Прозорци, Push-up Прозорци, L-Седи
Свеж

Yyzblhh Натопи Стојат Станица, Тешки Прилагодлива Висина на Горниот дел од Телото Опрема за Домашна Теретана

DEN 1128.00

Во продавницата

СИТЕ-ВО-ЕДНО СРЕДСТВО – не Постои ограничување на она што можете да го направите на Моќ Кула.Комбинацијата на повлече-up бар, натопи станица, и push-up барови обезбедува бескрајни вежбање.Започнете со почетник вежби и работат на вашиот пат до експертско ниво вежбање!.ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА – Повисоки или пократок спортист?Изберете од 7 различни висина позиции кои се движат од 74-во 90.5-во.Лесно прилагодување на висината на повлече-up бар со обезбедување на копчиња за да се вклопи во вашиот совршен тренингот.ТЕШКИ-ДОЛЖНОСТ ЧЕЛИК – се Чувствуваат сигурни и уверени во вежбање со тешки-должност челична рамка дизајниран за максимална стабилност и поддршка.Кулата има до 330 фунти и еден совет-отпорни H-јавуваа база.ГОРНИОТ дел-ТЕЛО и ОСНОВНИ ТРЕНИНГОТ – Стигне до вашите фитнес цели со ефективни јадро и горната и тело, вежби за Сила Кула.Совршен за tricep сосови, нога лифтови, се повлече-up прозорци, брадата-ups, планински climbers и многу повеќе!.УДОБЕН ЗАФАТ – Воз колку што сакате без непријатност.Густата cushioned назад одмор и арм почива заштити вашето тело од челична рамка.Пена влошки го задржи својот облик и дебелина по секоја употреба.А.

Карактеристики на производот

Поврзани производи