Соларни Hummingbirds Правец на Свири Бел, 26 Боја за Менување на Сончевиот Ветар Свири Светла, Подароци идеја за Мајка Жените Божиќ, IP64 Водоотпорен Отворен Декоративни Све
Свеж

Соларни Hummingbirds Правец на Свири Бел, 26 Боја за Менување на Сончевиот Ветар Свири Светла, Подароци идеја

DEN 311.52

Во продавницата

【Боја се Менува Свири Светла】Соларни hummingbirds декоративни светилки, наизменично промена на бои помеѓу црвена, зелена, роуз розова, сина, жолта и виолетова, емитуваат голем број на светли бои на светлината до вашето срце.Со трајни кука, можете лесно да се откажам овие hummingbirds свири бел на дрвја, огради, врати, патио, тревник или било кој други места ви се допаѓа.Соларен погон правец на свири светла, заштеда на енергија и лесно да се hanginteresting и магичен правец на chimes, чувајте ги во добро расположение.Уникатен подарок за жените, мајка, пријателка и hummingbird љубовници.Направени од издржлив АБС материјал, издржлив и симпатична декор во вашиот дом. 【IP64 Водоотпорен】Hummingbirds правец на chimes, направени од високо квалитетна ABS материјал, донесува IP 64 класа водоотпорен дизајн, без промена на обликот, не исчезнат, без страв од мраз или ладно.Hummingbird има многу убави значења : auspiciousness, долговечност, благослов и среќа.Соларен погон правец на свири светла, заштеда на енергија и лесно да се откажам. 2 стилови на располагање : hummingbirds или пеперутка. 【Сончевиот Ветар Свири Светла со Ѕвона】Seseria сончевиот ветар chimes карактеристики висок капацитет соларни полнење панел, 6 пластични hummingbirds со прилог ѕвона и "С" облик meatl кука.Единствен правец на chimes, составена од 6 зелена hummingbirds и 6 златна bells Light тежина string hummingbird бел поставите доаѓа со распеана sound2 стилови на располагање : hummingbirds или пеперутка.Свртете го прекинувачот "ЗА", полнење на hummingbird бел свири под сонцето за најмалку 8 часа и може да се работи за 6-8 часа во текот на ноќта.Овој правец свири светилки може да се полни само ако "ON/OFF" е прилагодени кон "НА" државата.Единствен правец на chimes, составена од 6 зелена hummingbirds и 6 златна ѕвона.добар подарок избор за симпатија, жалост, жалост.

Карактеристики на производот

Поврзани производи