Погоден за носене Градите Пумпа Рацете Слободни Breastpump Преносни Електрична Пумпа за Доилки, Pạin Ḟree, Молчи, Еден, Батерија Млеко Пумпа, со LCD Екран Масажа и Меморијат?
Свеж

Погоден за носене Градите Пумпа Рацете Слободни Breastpump Преносни Електрична Пумпа за Доилки, Pạin Ḟree,

DEN 2831.76

Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ღHands Слободни Градите Пумпа : Ова не цевка, лесен, лесен-за-зафат, батерија погоден за носене градите пумпа е многу погодно.Можете да пумпа секаде и во секое време, уживајте во слободното време на доењето. ღQuiet s природни цицање.Се вклопува во вашиот градник, слободни вашите раце.Не цевки.Без жици.Без шум.Кога чистење, сите додатоци мора да бидат отстранети за чистење (освен за пумпа за моторни и полнење преку USB кабел).За перење со врела вода за 5 до 8 минути.Машина за миење садови не се препорачува.Не измијте ја со тврда четка.Силиконски Дијафрагмата и Вентили се потрошен материјал и треба да биде заменет по 2-3 месеци на употреба за да се избегне влијаат на вшмукување и млеко истекување.

Карактеристики на производот

Поврзани производи