HYLYING 5 Пакети 40 Виси Облека, Чанти со 4†Gusseted Јасно Одговараат на Кеси за Плакарот Складирање Пластични Облека Опфаќа за Долги Фустани Наметки Палта Јакна Џемпер
Свеж

HYLYING 5 Пакети 40 Виси Облека, Чанти со 4†Gusseted Јасно Одговараат на Кеси за Плакарот Складирање Пластични

DEN 527.76

Во продавницата

Голем Капацитет : Димензии : 40x24x4 инчи/100x60x10cm, Количина : 5pcs.Секоја единица може да се одржи 8-10 парчиња маици или 5-7 компјутери џемпери, 3 зимски палта. 5 компјутери како виси облека, кеси се доволно за вашата облека.Видлив & Дише Ткаенини : Пред облека, чанти со јасно пластика ЈП може да ви помогне да најдете облека и удобно и брзо, без отворање виси облеката кеси, Одговараат торби за патување направени со дише ткаенина на задниот и на сите страни.Gusseted Дизајн : Секоја облека, торби има 4 gussetes, кои се пошироки од стандардните виси кеси, тоа зголемување на капацитет за складирање на еден костум торба и им овозможува да ги чувате повеќе облека.Облека, торби за плакарот складирање погоден за мажите и жените.Топ Задржете Дизајн : Виси облека торба за чување има мал отвор на врвот за закачалка кука да се оди преку, добро направен патент е целосно затворен што направи одлична работа за заштита на облека од напред и од назад, врвот и на дното.Простор за Заштеда на енергија&Уредни Плакарот : што виси облека торба може да чувате и да ги сортирате вашите повеќето облека,да ги направи чисти и организирани.И ослободи некои плакарот простор за складирање на повеќе облека.Не се луди за неуредна плакари повеќе.

Карактеристики на производот

Поврзани производи