Зголемувачот лупа Прочитајте Поправка на Рачни Плоштад со 6 Led Светла Спреј Бои се Справи со Читање Зголемувачот Зголемена Очила (Боја : Црна)
Свеж

Зголемувачот лупа Прочитајте Поправка на Рачни Плоштад со 6 Led Светла Спреј Бои се Справи со Читање Зголемувачот

DEN 1912.80

Во продавницата

Совршен Подарок За СТАРИ лица : голема зголемувачот за постарите, одличен за мали печатење на сини картони, лекови на рецепт, leisurely читање, и исто така одличен избор за оние кои имаат ниски или оштетен визија на повеќето типови.КАРАКТЕРИСТИКИ : ултра-јасно, нема нарушување, издржливи.ЛЕСЕН И УДОБЕН : Ергономски дизајн, многу удобно да се одржи на лупа.ИЗДРЖЛИВИ : мала тежина, многу погодни за читање книги и мапи.Изберете оптичко стакло леќи со висока светлина.ПРИМЕНЛИВИ ПРЕДМЕТИ : Ова лупа е многу погоден за стари лица со оштетен вид, љубопитност, аматери и занаетчии.Оптимално за подобрување на читање и гледање многу фини детали во книги, весници, списанија, фотографии, мапи, електроника, минијатури, накит, пилула шишиња, лекови, хоби, модели, и занаети од сите видови.Име на производ : Рачни зголемена glass Material : ABS пластика, стакло lens Weight : бруто тежина : 127g, нето тежина : 100 GProduct големина : 198*85*30 Mm Lens големина : 52*52 Cm Product зголемување : 6 XLighting функција : 5 бели светла, 1 лажни light Battery модел : 4 Lr1130 копчето батерии.

Карактеристики на производот

Поврзани производи