KAXIDY Рака-насликани Цвеќиња Ранци Платно Ранец Daypack
Свеж

KAXIDY Рака-насликани Цвеќиња Ранци Платно Ранец Daypack

DEN 743.76

Во продавницата

Платно обвивка.Drawstring затворање. 14" рамо капка.Направен од висок квалитет на печатени платно.Модерен, свежи и шарени шема.Големина : 30 x 15x 37cm / 11.8"х5.9"x15.6".Постои еден главен внатрешна преграда со zip прицврстување и rucksack има прилагодливи рака.Голем главната преграда, Zippered пред џеб да скривам мали нешта,Удобно поместена назад.Соодветни за различни возрасти и активности на Отворено Спорт, Кампување, Планинарење, Училиште, Шопинг, Велосипедизам, Патувања, итн.Рака подготвени Цвеќиња Слободно Ранци Daypack Schoolbag Rucksack Пешачење Училишни Ранци Спорт, Пешачење Кампување Патна Торба Daypack - Прилагодлив рамо ремени, врвот го зграби рачката Уникатен рака подготвени цвеќиња - Ранец е поместена прилагодливи рамо ремени - Топ носат се справи, пред џеб и голем главната преграда за да ги собере A4 папки или 14 инчен Лаптоп или i Pad - Големина на ранец : 30 x 15x 37cm / 11.8"х5.9"x15.6"(Dxšxv) - Материјал : Платно Ткаенина Боја : Црна, Сина, Кафена, Каки - Затворање : Drawstring ракави - Погодна за разни возрасти и активности на Отворено Спорт, Пешачење Кампување Патување Училиште.Пакет Содржи : - 1 x Торба.

Карактеристики на производот

Поврзани производи