YAQINUO Голема Облека, Торби за Складирање Прашина-Доказ Виси Облеката Покрие Одговараат Дома Кеси Организатор Заштитник Палта Фустан Плакарот
Свеж

YAQINUO Голема Облека, Торби за Складирање Прашина-Доказ Виси Облеката Покрие Одговараат Дома Кеси Организатор

DEN 1728.00

Во продавницата

Водоотпорен : транспарентна облека маска може да се перат.Ве молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење, бидете сигурни дека ќе не ум пред цел.Тоа може да се одржи повеќе палта и јакни.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Голем Капацитет : Виси облеката торба е доволно да се стави долго кошули, костуми, фустани, џемпери.Тоа може да се одржи повеќе палта и јакни. 100% сосема нов и висок квалитет Јасно : Во проѕирен прозорец дизајн ќе го прави полесно за вас да се најде облека.

Карактеристики на производот

Поврзани производи