XCTLZG Женски Манекен Торзото Тело, Казанџии Фустан Форма за Рамен Рамо, 120 210 Прилагодлива Висина Облека Продавница Екранот Стојат, Метал Tripod База, 3 Стилови (Големина :
Свеж

XCTLZG Женски Манекен Торзото Тело, Казанџии Фустан Форма за Рамен Рамо, 120 210 Прилагодлива Висина Облека

DEN 13617.36

Во продавницата

Украсете го вашиот простор и следниот ден се облекуваат подготовка 3.Нашите кукли се тенок дизајн, кој го прави модели изгледаат високи и тенки, прекрасен изглед Manikin 2.Може да се прикаже џемпери, маици, јакни, фустани, блузи, блузи и додатоци.ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ И РАСКЛОПУВАЊЕ : Сите додатоци на манекен се вклучени во тетрапак, се облекуваат форма манекен трае само десет минути за да го инсталирате, не треба било каква алатка.Дисплеј во продавницата за windows, повеќе привлечни 4.ПРОИЗВОД ПАРАМЕТАР Име : Женски манекен торзото Материјал : Slub ткаенина Wrapping + FRP тело материјал + метална база Рака материјал : цврсти дрвени Монтажни : да Намена : Облека дисплеј, Фотографирање пука, Шиење дизајн Големина : 1cm = 0.МЕТАЛ TRIPOD СТОИ : На дното tripod база и да застане е направен од метал, кои се цврсти и издржливи доволно за да му служи подолго време и силно го поддржуваат целиот mannequ.Manikins екранот е мора да има за модата, студентите, модни дизајнери, казанџии, и облека продавници.ФУНКЦИЈА 1.ЦВРСТО ДРВО РАКА : На Manikins рака е направен од буковата, таписерии изработка, Bionic заеднички дизајн, Флексибилни занишан, слободно да се наведнувам, и може да се расклопуваат кога не е потребен.

Карактеристики на производот

Поврзани производи