Samsung EF-RN950CBEGUS Галакси Note8 Солиден Воена Одделение Заштитна Маска со Потпирач
Свеж

Samsung EF-RN950CBEGUS Галакси Note8 Солиден Воена Одделение Заштитна Маска со Потпирач

DEN 549.36

Во продавницата

Воено-одделение ruggedized дизајн тестирани за шок и пад отпор.Потпирачот вклопува беспрекорно во задниот поклопец.Капка тестирани за воени стандарди, Samsung Галакси Note8 Солиден Заштитна Маска deflects и апсорбира најмногу влијанија за да се минимизира да го оштети вашиот телефон.Плус, потпирачот ви овозможува да добиете најмногу од вашиот бесконечност екранот. * Тестирани користење на U. С МИЛИ-STD-810 G МЕТОД 516.6 постапка.

Карактеристики на производот

Поврзани производи