јас-Blason Cosmo Серија за Samsung Галакси A20 / A30 Случај, Тенок Full-Тело Стилски Заштитни Случај со Вграден Екран Заштитник (Океан)
Свеж

јас-Blason Cosmo Серија за Samsung Галакси A20 / A30 Случај, Тенок Full-Тело Стилски Заштитни Случај со Вграден

DEN 527.76

Во продавницата

И се чувствуваат сигурни дека Cosmo има ли вашата назад.Воскресна Камера и екран bezels дополнителна заштита; Прецизна cutouts овозможи лесен пристап до сите функции и Копчиња; Компатибилен со безжичните полначи.Флексибилни, влијание-отпорни TPU обезбедува сигурен, ѕвездени заштита од гребнатини, инциденти, испакнатините, или паѓа.БЕЗЖИЧНИ ПОЛНЕЊЕ COMPATIBLEFully компатибилен со безжичните полначи.КВАЛИТЕТОТ GURANTEEWe се посветени на обезбедување на нашите клиенти со квалитетни производи и супериорна услуга и понуда од една година кавга-бесплатно гаранција и 100% гаранција за квалитет.Предната маска вклучува чувствителни на допир вграден екран заштитник, тоа ви помага да се спречи гребнатини и пукнатини.Компатибилен со Samsung Galaxy A20 / A30 Само.Дури и harshest удари и паѓа никогаш не ќе имаат шанса против овој случај.јас-Blason Cosmo Серија Полно работно Тело Стилски Случај за Samsung Галакси A20 / A30 The Cosmo за Samsung Галакси A20 / A30 докажува случаи може да биде и заштитен и елитниот.СЛИМ & STYLISHThe Cosmo спортови модерно современо шема, додека останатите се тенки и fabulously заштитни.Ако имате било какви проблеми со нашите производи,контактирајте со нас, нашиот тим за поддршка е среќен да ви помогне.Па изберете ја вашата убава.Симпатична, тенок дизајн ви овозможува да се меша и натпревар со вашата омилена облека и додатоци.Овој тенок дизајнер случај нуди истата i-Blason полно работно тело за заштита што со години го бранеше вашиот телефони.360 степени DEFENCEA предната маска, вклучувајќи интегриран екран заштитник,заедно со отпорно на гребење задниот поклопец создава одбранбени телото кои целосно го опкружува вашиот Телефон.

Карактеристики на производот

Поврзани производи