GTETKDE Зима Плетени Сатен Наредени Beanie Шапка со Faux Крзно Пом Пом за Жените, Slouchy Водат Кабел Поврзана Черепот Капа
Свеж

GTETKDE Зима Плетени Сатен Наредени Beanie Шапка со Faux Крзно Пом Пом за Жените, Slouchy Водат Кабел Поврзана

DEN 335.76

Во продавницата

100% Акрил.Увезени.Faux Крзно.Еластична затворање.Рака Мие Само.МатеријалНа сплетам beanie шапка е направен од 100% мека Акрил, со faux крзно pompom, , топло, густи и газирани beanie шапка за вашиот студена зима.Големина-Ова сатен наредени beanie шапка една големина одговара на повеќето возрасни и постари деца, има добри водат, погодни за луѓе со шефот на обемот од 22"-23.2" (55-60cm).Пом ШапкаОваа зима шапка има faux крзно pompom на врвот.Мали faux крзно пом е украсен едноставно и cutely.Оваа пом-пом плетени капа е мора да се има во зима шапка гардероба.Едноставен Дизајн100% акрил, дебели плетење и flanging дизајн, умерена должина, можете да изберете да се изложуваат на уши или покрие ушите, различни бои се на располагање, стилот е едноставен и погоден за сите видови на облека, за појавување.Тоа е исто така одличен Божиќ подарок. 100% ГаранцијаНашите производи се гарантира за живот.Ако имате било какви проблеми со квалитетот со производи што ги примате, или не сте задоволни, можете да додадете и контактирајте со нас во секое време, и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Карактеристики на производот

Поврзани производи