Hocase за iPhone 8 Плус Случај, iPhone 7 Плус Случај, Тешки Shockproof Заштита Тешко Пластични+Силиконска Гума Хибрид Заштитни Случај за iPhone 7 Плус/iPhone 8 Плус - Peony Цвеќиња/Розово Зла?
Свеж

Hocase за iPhone 8 Плус Случај, iPhone 7 Плус Случај, Тешки Shockproof Заштита Тешко Пластични+Силиконска Гума

DEN 263.76

Во продавницата

Наменети исклучиво за i Phone 8 Плус & i Phone 7 Плус со 5.5-инчен дисплеј.Приказ на вашиот i Phone со овој единствен цвет ткаеше случај.Хибрид двојно-layer дизајн : пластични пред рамка + тешко школка + силиконска гума браник го заштитува вашиот телефон од капки и шокови.Полна степен на заштита : рабовите се целосно покриени и воскресна bezels чување на екранот од допира земјата или гребење.Прецизни cutouts овозможи брз и лесен пристап до сите порти, копчиња и сензори итн.Карактеристики Двоен слој на хард поликарбонат и шок абсорбента силикони браник го издржат случајно паѓа и паѓа Покрена усните во текот на екран и камера за дополнителна заштита од гребнатини и shatters згодна домот флорални моделот е специјално дизајниран за жени, девојки и деца Компатибилност За i Phone 8 Плус/i Phone 7 Плус со 5.5-инчен дисплеј САМО Производ Забелешка 1. Овој случај НЕ содржи вграден или посебен екран заштитник 2. Бојата на овој случај може да се разликува малку од она што е прикажано на овој производ страница поради различни серија на суровини или компјутер/лаптоп/видиме следи Пакет Содржина 1 x Случај за Apple i Phone 8 Плус/i Phone 7 Плус со 5.5-инчен дисплеј.

Карактеристики на производот

Поврзани производи