WJCCY Шминка Огледало Десктоп Принцеза Огледало Десктоп Огледало Табела Огледало HD Големи Зголемена Облекување Огледало
Свеж

WJCCY Шминка Огледало Десктоп Принцеза Огледало Десктоп Огледало Табела Огледало HD Големи Зголемена Облекување

DEN 4851.84

Во продавницата

Име На Производ : Убавина Шминка Огледало.Префрлете го режимот : допир.Полнење : батерија.Совршен за правење на вашиот sair, носење на некои make-up прозорци, и daub козметика.Материјал : metal Magnification : 5x Color : нерѓосувачки steel Color температура : LED/8000 KAccessories : USB кабел, чистење cloth Mirror големина на : 330*135*175*155*35mm Applicable средина : бања, соба, прав соба, итн.Не се погодни само за шминка, но, исто така, може да се користи како украс на бања и спална соба во вашиот дом.

Карактеристики на производот

Поврзани производи