5N11 памук Филтер Particulate Филтер Компатибилен со Дел за 5P71/6200/7502/6800 Честички Памук Филтер 10Pcs
Свеж

5N11 памук Филтер Particulate Филтер Компатибилен со Дел за 5P71/6200/7502/6800 Честички Памук Филтер 10Pcs

DEN 287.76

Во продавницата

Неопходни делови:Честички Памук Филтер, нова технологија и дизајн, да може ефективно да го филтерот .Ви даде интимни заштита.Инструкции:Particulate Филтер Компатибилен со 5p71, Инсталиран на 501 Филтер.Ефикасна : Висока Електростатско Филтер Материјал; Има најмалку 95% филтрација ефикасност.Particulate Памук Филтер големина : 4.17 x 3.38 во Дебелина : 0.32 во.Известување:Со цел за филтерот за да играат ефективна улога, ве молиме промени секој еднаш во некое време, се препорачува време е 7 дена; или Кога ќе се користи често, треба да се промени тоа во време.Ако имате било какви прашања додека користење, ве молиме да бидат слободни да контакт.Се користи со респираторните може да анти воздушни честички прашина, сезонски алергии, загадување, пепел, градинарство полен ,собранието и машини, хемиско чистење, хемиски третман, хемиски јавните, chipping, chiseling, чистење, печка операција, мелење, лабораториски, обработка, сликарство, фрлаат/лиење, пескарење, пила , UV заштита, заварување, итн. 5 N11 Честички Памук Филтер 10 Парчиња.Particulate Памук Филтер : 4.17 x 3.38 во Дебелина : 0.32 во.Функција : се Спротивстави на Не-Мрсна Честички, Може да филтер повеќето particulates.Материјал : Висок Електростатско Филтер Материјал; Има најмалку 95% филтрација ефикасност,се Препорачува за употреба во околини што содржат одредени не на база на масло честички.

Карактеристики на производот

Поврзани производи