Миленичиња Куче Облека Јакна за да се Задржи Топло во Зима Плус Сомот Симпатична Миленичиња Вест Топло Куче Вест Слатка Куче Облека Печатени Облека за Мачки Коралн
Свеж

Миленичиња Куче Облека Јакна за да се Задржи Топло во Зима Плус Сомот Симпатична Миленичиња Вест Топло Куче

DEN 420.00

Во продавницата

Почитувани купувачи, добредојдовте на нашата продавница!Нашите миленичиња облека има удобно ткаенини, хуманизирано дизајн, модерен стил и модерни бои. ☃Нарачување совети : Пред ставање на ред, можете да изберат правото големина со мерење на биста и назад должина, што се однесуваат на големината на табелата, немојте само да се погледне на тежина или различни; ако се мери вредноста е помеѓу 45 големини, изберете поголем големина. Ве молиме да се релаксираат 2cm кога мерење на големина.Во секое време имате било какви прашања, ние ќе ви обезбедиме со помош во рок од 67 часа, така што ќе може да имаат пријатен шопинг искуство. Назад должина не вклучува опашката*Потсетување : за Да се избегне големина проблеми, ве молиме да не ја изберете големината според вообичаениот големина. *Удобно и дише : одличен подарок за домашни миленици!Мека ткаенина прави вашето домашно милениче повеќе удобно и топло во ладно есен и зима. Четири нога облека ќе се утврдуваат според должината.Вашето домашно милениче, нашето бебе!Се надевам дека можете да го изберете вашиот омилен пет облека во нашата продавница!*Применливи прилики : домашни Миленици носи симпатична облека не само добар изглед и слатки, но исто така и многу погоден за свадби, роденден партии, формални прилики, Божиќ и за денот на Благодарноста.Ова домашно милениче костим може да направи вашето домашно милениче целосно се почувствува топлина и грижа од сопственикот. ☃Лесно да се носат : Нашите миленичиња облека усвојува хуманизирано дизајн, па можете да ги стави на вашето домашно милениче брзо и ефикасно.Тие се губат и ќе не ограничи миленици' секојдневни активности, но, исто така, да им се обезбеди со топло чувство.

Карактеристики на производот

Поврзани производи