Sandvik Coromant 415-25EH25-05M Челик CoroMill 415 Лице Мелење Машина, Десната Рака со Намалување на Coolant, 15 сте Сечење на Работ Агол, iLock Интерфејс (Пакување од 1)
Свеж

Sandvik Coromant 415-25EH25-05M Челик CoroMill 415 Лице Мелење Машина, Десната Рака со Намалување на Coolant,

DEN 10593.84

Во продавницата

Предности на овој производ семејство : намалена цена по компонента и зголемување на продуктивноста благодарение на високата метална отстранување стапка и четири остро влошки.Coromill 415 со ilock технологија е сигурен и безбеден решение, што резултира во помалку отпад работа парчиња.На ilock вметнете седиштето, исто така, прави мали внесува полесно да се справи.Coromant еј обезбедува голема инструментално флексибилност, помал алатка инвентар и помалку машина прекини.Повеќенаменски инструмент погоден за широк спектар на апликации .Coolant канали за оптимизиран чип евакуација.Sandvik Coromant 415-25 EH25-05 M, Coro Mill 415 лице мелење машина е дел од Coro Mill 415 производ семејство.Coromill 415 е нов мал дијаметар висока хранат лице мелничката концепт.Високата метална отстранување стапка и четири остро внесува направи ова навистина ефикасна и продуктивна решение.На машина, исто така, обезбедува сигурен, безбеден перформанси благодарение на уникатен i Lock интерфејс.Произведени во сад.

Карактеристики на производот

Поврзани производи