Termichy Teething Играчки за Бебиња 0-6 Месеци, Мека Бебе Teether за да се Смири Бебиња Болка во Непцата за Нови Роден доење Бебиња, Замрзнувач Безбедно BPA-Free Рацете Слободни Диза
Свеж

Termichy Teething Играчки за Бебиња 0-6 Месеци, Мека Бебе Teether за да се Смири Бебиња Болка во Непцата за

DEN 335.76

Во продавницата

Ве молиме чисти пред и по употреба.Стави одредување на вода и исплакнете тоа по секоја употреба. 100% Безбеден за Бебето.Замрзнувач безбедно.Возраст : 2 M+.Тоа е доволно издржливи за бебе teething и не ќе се скрши во парчиња во бебе уста.【Не-намалувањето Дизајн】На уникатен дизајн и совршена големина на бебето teething играчки се погодни за бебето е малку раце да зафат.Машина за миење садови безбедно. 【100% Безбедно да се Џвака】 BPA-free+100% за храна-одделение меки силиконски. 【Век 2 M+】Добар избор за бебиња кои се teething.Тоа може да биде ладилник за дополнителни благотворно удобност. 【Едноставен за Чистење】Тоа е едноставно да се мијат бебе teether во машина за миење на садови или топла сапуница вода.Мек, флексибилен силикони teether помага да се заштити бебето усти и развој орална нега навики.Симпатична дизајн teether со еко-пријателски пакување треба да биде совршен како бебе туш подароци за новороденчињата.

Карактеристики на производот

Поврзани производи