Yifely Црн Мермер Шема Полица Лагер Гранит Фиока Покрие Хартија, самолепливи да се Обнови за Изнајмување на Куќа Кујната Countertops 17.7 инчен од 9.8 Нозе
Свеж

Yifely Црн Мермер Шема Полица Лагер Гранит Фиока Покрие Хартија, самолепливи да се Обнови за Изнајмување на

DEN 359.76

Во продавницата

Оваа фиока лагер е лесно да се намали и да се применуваат со мерка-и-намалување на мрежа за поддршка на хартија. Тоа може да биде поставен на било каква мазна, чиста и сува површина како полица, табла, дрво кабинет,фиока,ѕидови,прозорци,стаклени и така натаму.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ КОРИСТЕТЕ & ДЕКОРАЦИЈА : Одлична за покривање на било која големина на кујната кабинет,салон фиока,занает проекти,ноќната,bookcase,полица,врата, па дури и ѕид итн.Тоа е најдобро да се применуваат на собна температура. Мерење на површината за да се покријат.А симпатична мебел и додатоци за вашата дневна дома живот.Чистење на големи површини со благ сапун и вода. Песок надолу нерамни површини пред да се држат.

Карактеристики на производот

Поврзани производи