Божествена Botanics Frankincense Органски Есенцијални Масла (Органски 30ml)
Свеж

Божествена Botanics Frankincense Органски Есенцијални Масла (Органски 30ml)

DEN 359.76

Во продавницата

Тоа, исто така, има својства да се договорот и тонот на кожата ткиво, кое предизвикува таа да биде еден добар масло да се бори против стареењето и фини линии со користење со превозникот масло или во нега на кожата.

Карактеристики на производот

Поврзани производи