BYRDZD Помине Уметност Глувчето светилка, Мини USB фототерапија Машина, лак Лепак Фен, ПРЕДВОДЕНА Преносни Печење Светлосна Терапија светилка (Боја : Бела)
Свеж

BYRDZD Помине Уметност Глувчето светилка, Мини USB фототерапија Машина, лак Лепак Фен, ПРЕДВОДЕНА Преносни

DEN 961.44

Во продавницата

❤ ABS школка, анти-капка тешко, добар сјај, анти-ултравиолетови нула материјал, безбедно и цврсти, трајни и повеќе анти-капка, еколошки, безбедно и невкусна, една светилка е мулти-цел. ❤ 6 dual-извор на светлина светилка монистра се рамномерно распоредени и на сите круг на печење лепак, печење лепак е дури и повеќе, повеќе темелен, заштеда на време, полнење преку USB порт дизајн, лесно и практично да се направи помине уметност во секое време, насекаде. ❤ Свитлива заградата дизајн, универзалниот рацете и нозете, основата доаѓа со тока дизајн, лесен за чување, отворете нокти на двете страни да уживаат на нокти, 12 W висока моќност, 45 S брзо сушење, долга-терминот изложеност, без црни раце. ❤ Мали и исклучителна, лесен за носење, преносни патување дома мини фототерапија машина, глувчето големина дизајн, што ќе ви овозможи да се направи нокти во секое време, насекаде. ❤ Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да го решат проблемот што е можно поскоро.Вашата употреба, споделување и повратни информации се многу добредојдени, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.Име : Глувчето Мини Светлосна Терапија Machine Color : бела, pink Material : ABSSize : 13cm X6cm X4cm Product напон : AC 100-240 V 50/60 HZRated излез : DC5 V/1 ANumber на светилка монистра : 6 pcs The производ е рачно мери, не може да се некои мали грешки во производ големина, која му припаѓа на нормалата, ве молиме обратете се до вистинската големина.

Карактеристики на производот

Поврзани производи