GSKMOTOR Термостат Вода Вратот Домување Заптивка за Chevy SBC BBC 350 454
Свеж

GSKMOTOR Термостат Вода Вратот Домување Заптивка за Chevy SBC BBC 350 454

DEN 311.76

Во продавницата

Висок квалитет : Заптивка Направен од висок квалитет на алуминиум;.Pakage се Вклучени : ОЕМ стандард моделирани Термостат Вода Вратот Домување Гумени Печати.Одговара за сите SB & BB CHEVY Мотори, Вклучувајќи 265 283 305 327 350 383 396 400 427 454 472 500. Лесно да се инсталира, Фоки површината нерегуларности помеѓу доза колектор и вода штекер домување.Термостат Вода Вратот Домување Заптивка Еднократно, без пломби е потребно.Алуминиум Термостат Вода Вратот Домување Заптивка Модел Дихтунзи за Chevy SBC BBC 350 454 Објект Спецификите Состојба : Нов Бренд : GSKMOTOR Fitment : за Chevy Материјал : Алуминиум Гаранција : Да Забелешки : -ве Молиме овозможи 0.1-0.5 cm разлика се должи на рачно мерење. -Ве молиме проверете внимателно за да бидете сигурни дали објектот одговара на вашето возило или не. -Боја на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање. -Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во секое време.Во FIRCAR Продавница знаеме дека за купување на делови за автомобили може да изгледа како напорни задача со илјадници различни марки, модели и варијанти.Остатокот лесно знаејќи дека нашата грижа на клиентите како тим може да биде контактиран за било fitment прашања или само мир на умот што ти се во фактот купување на десниот дел на вашиот автомобил.

Карактеристики на производот

Поврзани производи