kaaka Ноктите Уметност,Божиќ Печатени Нокти Датотека Половина Месечината Форма Песок Помине Бафер Шарени Професионален Маникир Алатки за Женски Помине Уметност Дат
Свеж

kaaka Ноктите Уметност,Божиќ Печатени Нокти Датотека Половина Месечината Форма Песок Помине Бафер Шарени Професионален

DEN 40.56

Во продавницата

Неоспорен оваа пескарење датотека има матирано груба површина, кои може да бидат ефикасни за отстранување на мртвата кожа и нокти гел, ноктите пигмент и други брзо, а исто така може да го користите за да полирање миленичиња нокти без да оди да помине салон за зачувување на вашите пари во одреден degree.Опис : Неоспорен оваа пескарење датотека има матирано груба површина, кои може да бидат ефикасни за отстранување на мртвата кожа и нокти гел, ноктите пигмент и други брзо, а исто така може да го користите за да полирање миленичиња нокти без да оди да помине салон за зачувување на вашите пари во одреден степен.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Должината на производот е 18cm, ширината е 2,8 см, висина е 0,4 cm.Иам Божиќ печатење на обрасци што е модерно и уживаат да ја користите оваа помине пескарење датотека е да се носат-отпорни и анти-абразија да се користи за долготрајни, и можете слободно да DIY свој помине уметност стилови за обликување нокти со нежна стил на површина, можете исто така да го користите за чистење прекумерна ноктите на прстите.Тоа е погоден за нокти, ноктите, природни нокти, на доградба на акрилни нокти и лажни нокти, исто така, за девојки или жени кои сакаат помине уметност.By одлуки со ПП и песок, материјали, ова нокти датотека е солидна и носат-отпорни, за да ги користите.

Карактеристики на производот

Поврзани производи