Децата Се Мали Момчиња Девојчиња Бебе Букви Печати Долг Ракав Копчето Надолу Црвено Plaid Фланелен Боксери Кошула
Свеж

Децата Се Мали Момчиња Девојчиња Бебе Букви Печати Долг Ракав Копчето Надолу Црвено Plaid Фланелен Боксери

DEN 215.76

Во продавницата

Памук,Фланелен Боксери.Копче затворање.Не Кајгана.Материјал : фланелен боксери памук, многу меки и удобни, Долги ракави plaid кошула , plaid боја со висок квалитет.Боја : Црвена plaid и различни маици, многу слатко црвено голема проверете пролет зима се сврти надолу јака маица, блуза врвот за бебе дете деца.Унисекс за сите Деца,може да се носат како outwear кошула, пар со секоја облека.Класичен сепак едноставен дизајн.Добар избор за надворешна activety, униформа, безделник носат итн.Одличен подарок идеја за birhtday и одмор.Сезона : Пролет, Есен, Зима.Машина перат, не кајгана.ГолеминаДолжинаБиста*2-Совети Возраст. 9043cm/17.0 во-30cm/11.81 во2 T. 10045см/17.7 во-31cm/12.20 во3 T. 110-47cm/18.5 во-32cm/12.59 во-4 T. 120-49cm/19.3 во-33cm/12.99 во-5 T. 130-51cm/20.0 во-34cm/13.38 во-6 T.Одговара за двете момчиња и девојчиња.Види клиентот да покаже.

Карактеристики на производот

Поврзани производи